РОДИТЕЛЮ О ПРОФИЛЬНОМ ОБУЧЕНИИ
- суспільно-гуманітарний ( історичний, правовий, філософський, економічний профілі)
- філологічний ( української філології, іноземної філології профілі)
- художньо-естетичний ( художньо – естетичний профіль)
- природничо-математичний (фізико-математичний, математичний, фізичний, екологічний, біолого – фізичний, біолого - хімічний, географічний, біотехнологічний, фізико – хімічний, хіміко – технологічний та агрохімічний профілі)
- технологічний ( технологічний, інформаційно – технологічний профілі)
- Спортивний( спортивний, військово – спортивний профілі)
В нашій школі профільними є 10 і 11 класи. В цьому навчальному році в 10 класі визначено художньо - естетичний профіль, в 11 класі - математичний профіль. У профільних класах передбачається опанування змісту предметів на різних рівнях:
1. Рівень стандарту - обов'язковий мінімум змісту навчальних предметів, який не передбачає подальшого їх вивчення (наприклад: математика у філологічному або в художньо-естетичному профілі; історія у фізико - математичному).
2. Академічний рівень - обсяг змісту достатній для подальшого вивчення предметів у вищих навчальних закладах - визначається для навчальних предметів, які є не профільними, але є базовими або близькими до профільних (наприклад, алгебра і геометрія у фізичному профілі; біологія і хімія у фізико-технічному профілі або фізика у хіміко-біологічному профілі).Зміст навчання на першому і другому рівнях визначається державним загальноосвітнім стандартом.
3. Профільний рівень - зміст навчальних предметів поглиблений, передбачає орієнтацію на майбутню професію (наприклад, курси фізики і математики у фізико-математичному профілі або курси біології та хімії у хіміко-біологічному профілі; мови та літератури на філологічному профілі).